| AvalohAlyn a întrebat:

De cate ori pe luna mananci mancare fast food? De unde preferi?

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu am mai mancat fast food de pfff cateva luni si si atunci ai mei au cumparat.
In general cand mi se intampla, de la KFC sau de la un alt fast food de la mine din oras ce face niste baghete dumnezeiesti...

| SilentRain a răspuns:

De 4-5 ori, la 2-3 luni
Planet burger, KFC

| SG1995 a răspuns:

De vreo 4 ori în week-end seara. Prefer Super-mamma au mâmcare bună (nu doar fast) și ieftină.

| Justme1997 a răspuns:

Poate o data pe lună, McDonald's

| SporeBox a răspuns:

In ultima vreme nu am mai mancat fast food. Si asa sunt destul de dolofan