| anonim_4396 a întrebat:

Ce rechizithe imi trebuie pentru clasa a 7-a? raised eyebrows o fata mi-a zis ca la chimie o sa am nevoie de un halat alb, tabelu nu mai stiu cum, as vrea si eu sa stiu de ce lucruri am nevoie...

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Tabelul periodic al elementelor chimie. Tabelul lui Mendeleev.

| User a răspuns:

Halat alb?! Tabel?! Fii serioasaoh go on Io-s a 12-a si pana acum nu mi s-a cerut nici halat, nici tabel, nici nimic. Hai ca tabel mai merge, da' halat... straight face

| DeDii a răspuns:

Tabelu ala periodic trebuie sa il aistraight face. da cii cu faza aia cu halatu?laughing)
ca ci esti studenta la medicina sa porti halat?laughing
asta'i bunarolling on the floor