| mODIN a întrebat:

Ce reprezinta username-ul vostru?

16 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Numele meu real, si wlf de la wolf, imi plac lupii de mic.

| RAY a răspuns:

Așa îmi spun toți, că numele meu e greu de pronunțat

| dullcat a răspuns:

Imi plac pisicile, nimic wow. laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt de la munte asa cum se vede si in poza.

| J0B0MAT a răspuns:

Ca să citez un clasic, "you wouldn't get it."

| Hyperion7 a răspuns:

Ceva mult prea profund sa fie înțeles de oricine.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Hyperion7):

Unde era inteligentul

| Hyperion7 a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Acolo

| StoicAnalysis a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Ironic e ca ai spus tu asta laughing

| siriusblack98 a răspuns:

Username-ul asta il foloseam in CS 1.6 si acum 15 ani. Se interpreteaza ( atentie, nu se traduce ) ca " steaua intunecata " fara nici un fel de legatura cu personajul din Harry Potter.

| blairelovesmusic a răspuns:

Numele meu de utilizator inseamna "Blaire iubeste muzica". Blaire e un nume pe care l-am ales de pe internet pe care il folosesc pe internet. Se pronunta "Bleir". Numele e de origine scotiana si inseamna "camp de lupta". Imi place muzica rock, pop si electronica.

| SkandallKamataru a răspuns:

Numele meu simbolizeaza haosul si dezastrul

| EestiSodalane a răspuns:

Secret

| mODIN explică (pentru EestiSodalane):

Off, si fix la tine ma gandeam cand am pus intrebarea laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Catennacio87 a răspuns:

Nu e ceva complicat. Catennacio imi spunea antrenorul la fotbal pe vremea cand practicam. Catennacio este celebrul stil defensiv din fotbalul italian care era in voga prin anii 80 si 90, iar eu jucam fundas pe vremea aia, probabil pentru ca eram disciplinat pe teren si ma aparam bine, spunea antrenorul ca joc precum un fundas italian si de aici porecla laughing) eu in general sunt un om defensiv, deci ma reprezinta cumva. Iar 87 reprezinta anul in care m-am nascut adica 1987 sad imbatranesc.