| anonim_4396 a întrebat:

Ce retea de televiziune si de net sa aleg intre UPC si Telekom? Fara RCS RDS. De ce fara ei? Ei ma pun sa platesc (zis) taxa de reziliere cea de 400 si ceva de lei. Eu am reportat numarul de la DIGI Mobil (unde nu aveam mai deloc semnal in Bucuresti, sector 2 in anului 2015) la Telekom.

2 răspunsuri:
| adyzone a răspuns:

Eu am UPC si sunt foarte multumit de ei, am net foarte bun, o gramada de posturi, mediabox etc. Serviciul de relatii cu clientii e foarte bun, deci am numai cuvinte de lauda. Insa anul asta marea majoritate ale meciurilor de fotbal se transmit pe dolce, iar pe UPC nu exista acest program, deci daca esti un impatimit al fotbalului alege Telekom. Ai si pe upc LOOk TV, dar e contra cost si nu stiu ce meciuri mai transmite.

| RAY a răspuns:

Eu am avut upc dar mai furat la propiu nu stiu in scimb am rds si merge ok, desigur cand a fost vorba de telefon mau furat si astia