| anonim_4396 a întrebat:

RCS RDS mă pune să plătesc taxa de reziliere cea de 400 şi ceva de lei pentru că am plecat de la ei cu numărul de la DIGI Mobil la Telekom (COSMOTE), (acum două luni). Eu am plecat de la ei pentru. că nu aveam semnal deloc în locuinţa unde stau în Bucureşti sector 2 în seculului 21. Eu i-am anunţat mereu că nu am semnal, ei nu dau doi bani pe sesizările mele, şi în curând am făcut sesizări pentru. eliminarea taxei de reziliere şi mă ţine legat şi forţat de ei că eu să plătesc taxa inventată de ei. Am făcut sesizări şi la Protecţia consumatorului de vreo două ori se pare că lucrurile nu se schimbă. M-am gândit să trimit şi una la DNA. Cum fac să vă adun pe toţi la sediul lor pentru. lămuri şi stârpirea mafiei a reţelelor de comunicaţii care îi şantajează şi îi terorizează cu taxele lor inventate, bănuiesc că mulţi din dvs. Suferiţi de aceste probleme ca să zic aşa. Daca m-am facut neinteles sunteti rugati sa ma contactati cu drag la numarul 0762 713 758 sau la adresa de email: cercel_marian@yahoo.com

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te-am sunat si nu ai raspuns, apeleaza la OPC Brasov ca aia intervin sau la OPC din Bucuresti si DNA Bucuresti dar asigurate sa ai dreptate pentru ca daca in contract zice ca trebuie platita taxa inainte de reziliere nu ai ce face. Cu greu si rabdare poti rezolva treaba dar e mult de umblat pentru ca nu ai semnal bun

| Saveluc a răspuns:

? ofer: mersi tare mult sfatul tău si telefonic. Bafta multa