| anonim_4396 a întrebat:

Oameni Buni. Cui îi cer autorizaţie pt. un protest pt. 3-5 ore? Vreau să fim cât mai mulţi pt. un protest la Sediul RCS RDS pt. măgăriile şi abuzuri pe care le fac faţă de clienţi? Pt. sfaturi şi idei vă rog nu ezitaţi să mă contactaţi la Tel: 0762 713 758 sau la adresa de email: cercel_maryan@yahoo.com Adresa Companiei este Str. Staicovici nr 75, Forum 2000 Buliding Faza 1, Etaj 2, Sector 5 Bucureşti. Motivul meu este. Ei mă pune să plătesc taxa de reziliere pt. un număr de tel raportat de la DIGI Mobil la Cosmote. Eu nu am semnal deloc la adresa unde locuiesc.

4 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Ai facut sesizare ca nu ai semnal? Au verificat? Daca ai facut asta si esti convins ca ai dreptate, mergi cu toate actele la OPC. Lasa tu protestele.

| Dugalle a răspuns:

Primarie.

| Saveluc a răspuns:

Domnu Peridava. Am cerut mereu sa vina sa măsoare semnalul in locuința nu pe holul blocului. Am făcut sesizări mereu "aut" am anunțat OPC-ul nimic nu s-a schimbat. OK. Ce fac atunci in acest caz?

| Peridava a răspuns (pentru Saveluc):

Reclamatie la OPC (protectia consumatorului). Sau, ANPC in Bucuresti (inteleg ca acolo locuiesti).