| Axel2013 a întrebat:

Ce sa aleg dintr-un playstation4 si un bmx?

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Dacă tot e vară alege bicicleta, nu cred că te vei plictisi așa repede de ea.
În schimb de PlayStațion ai timp și iarna când e urât afară.

Acum vezi ce-ți place.

Have fun.

| Axel2013 explică (pentru Dariusuu):

Pai da dar faza e ca de Craciun primesc,, playstation4'' iar vara asta incerc sa-mi vand bicicleta DHS si sa-mi iau un bmx. crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti sportiv si iti place ciclismul, e clar. Daca esti gamer alege PS4.

| DAnc3 a răspuns:

Foarte grea alegere.Eu zic sa-ti iei o tigaie dry cooker.Glumeam,depinde daca chiar vrei sa te apuci serios si sa faci scheme (nu numa sa te dai mare) ia-ti bmx daca nu ps4.

| fearlessss a răspuns:

Daca iti place sa te dai pe bicicleta mult si sa faci scheme..bmx-ul.

| Ox1g3N a răspuns:

Iti recomand BMX pentru ca de PS4 o sa te plictisesti asa de bmx o sa faci scheme te plimbi. parerea mea