| Sergiualexandru67533 a întrebat:

Ce sa fac ca sa îmi gasesc şi eu jumătatea? Sunt de foarte mult timp singur si nu am noroc în dragoste. Încerc să îmi fac o relație şi nu reuşesc. Fetele nu mă plac, nu stiu care poate fi cauza de sunt respins atat de des.Sunt refuzat întodeauna.
Nu pot sa înţeleg cu ce greşesc, ce am de sunt refuzat atat de des?
Vreau si eu atentie ca un om normal, si vreau sa imi fac o relatie si nu reusesc.
Îmi puteti da un sfat ce as putea face sa ies din asta sa fiu si eu placut?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea e domeniul meu, dar pot incerca laughing Atentie, vine sfatul!
Schimba ''sa mi gasesc jumatatea'' cu ''sa gasesc pe cineva cu care sa rezonez cat de cat si sa vad ce se intampla dupa''. Jumatatea e un cuvant mult prea mare, iar daca e au ba jumatatea ta se va realiza pe parcurs. Procesul e necesar.
Nu neaparat gresesti tu ceva, e posibil ca ea doar sa nu aiba chef.Sau sa fie cuplata si sa fi uitat. Multiple cauze. Relax
Vrei atentie? Asta nu e asa greu de luat, nu ti trebuie neaparat relatie pentru asta. Durerea mai mare ar putea fi lipsa sexului, insa poti avea asta si fara sa fii intr o relatie happy deci nu stiu cum e la tine

| SamsungElectronics a răspuns:

O să ai şi tu o iubită, toate la timpul lor, decât să îti găsești ceva fată de asta care să îsi bată joc de tine sau ceva, mai bine aștepți persoana potrivita, de ce să stai 1 săptămână sau 2 cu ea și după îti da papuci, după vei suferi mai mult decat acum ca nu ai, dragostea vine când te aștepți mai putin, nu o mai cauta tu dragostea, ca dacă dragostea o cauți nu o vei găsi, vine ea la tine la momentul potrivit, nici eu nu am noroc în dragoste de mult timp si eu am 19 ani, nu îmi bat capul, dacă nu e să fie noroc asta e mergem mai departe, si pe mine mau refuzat multe fete, dar ce să faci asta e. Sunt sigur că când îți vei găsi persoana potrivita cu atat va fi mai frumos sentimentul între voi, sau de numerate ori mai frumos.

Ai întreaga viață înainte esti inca tanar!

| Hiller1 a răspuns:

Nu mai cere asa de multa atentie de la ele. O sa doreasca ele atentie de la tine mai tarziu. O sa vezi tu.