| karla22 a întrebat:

Ce sa fac daca am vazut ceva groaznic si vreau sa uit? va rog, help my, please.

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ia-te cu alte treburi.

| Rukhsandra a răspuns:

Incearca sa nu te mai gandesti...stiu ca e greu acest lucru straight face
incearca sa faci lucruri care te distrag...asculta muzica, iesi cu prieteni, iutate la un film...nu stiutu. fa ce-ti place tongue
ai grija de tine te pup kiss

| Roxy a răspuns:

Cauta ceva sa lucri... fa orice numa sa nu poti sa te gandesti acolo mai tot timpul...trebuie cand te pui in pat sa fi foarte obosita ca sa adormi pe loc.
Daca nu merge du-te la un psiholog.Nu iti fie frica ca el nu spune nimic nimenui si doar cat vei povesti cu el.Gandeste-te la el ca la un om care te ajuta sa te descoperi singura sau ca la prietenul caruia ii poti spune orice si nu te va reclama sau judeca cum fac altitongue