| vencike90 a întrebat:

Ce sa fac dacă un prieten tot face mișto de mine și tot rade de mine și când aude ceva secret despre mine deja știu toți. Ce sa fac sau cum sa ii răspund?

5 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Cum să audă ceva secret despre tine?
Dacă e secret, nu aude. Dacă aude, înseamnă că nu e secret. laughing

| CostinAlamariu a răspuns:

Să nu mai fii prieten cu el în primul rând. De ce ai fi prieten cu cineva care face mișto de tine și te batjocorește? Termină orice interactiune cu el în clipa asta. Și NU-i da explicatii. Genul asta de oameni vor incerca tot timpul sa te manipuleze. Fara sa spui nimic nu mai esti prieten cu el incepand de acum.

| AdioTPU a răspuns:

Acesta nu îți este prieten. Cea mai înțeleaptă decizie ar fi să rupi orice legătură cu el. Definitiv.

| 199onur7 a răspuns:

Nu există prieteni Adevărați toți te vor vinde.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Nu ți e prieten, cum nu ți ai dat seama?thinking