| yomaria123 a întrebat:

Ce sa fac sa treaca zilele mai repede? Ca abia astept sa plec in vacanta! Si de abia luni plec... crying

Răspuns Câştigător
| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna! happy
Iesi afara cu amicii,mergi la film,citeste o carte buna,uita-te la un film acasa,citeste o revista,joaca-te jocuri pe calculator,fa prajituri,deseneaza,asculta muzica,uita-te la filmulete amuzante pe youtube,iesi cu bicicleta/rolele in parc,picteaza, invita o/un prieten/a la tine, mergi cu mama/tata in oras.
O zi buna, pa, pa! happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca-te pe PC sau consola (dupa caz), uita-te la TV, raspunde la intrebari pe TPU, citeste o carte, vezi un film. Profita de vacanta, ca dupa ce incepe scoala o sa iti para rau!

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Sa iesi pe afara si sa te plimbi.
Pa!

| dulkik27 a răspuns:

Nu te mai gandii asa mult la timpul care nu trece si nu te mai uita prea des la ceas, cheama-ti prietenii si iesiti sau gaseste ceva interesant pe net care sa-ti ocupe cateva ore.