| Nimeni10 a întrebat:

Ce sa faci dacă n-ai cu cine sa iesi de sărbători si revelion?

41 răspunsuri:
| Mogiojojo a răspuns:

Nu iesi... ca nu esti singurul laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Vina ta e ca le acorzi atentie. Ce garantie ai ca nu e totul o poveste cu bataie de mii de ani? Exact, nu ai. Raspunsurile se prea poate sa se afle la Vatican, care insa le tine inchise bine. La ce ai nevoie de intermediari ca sa te rogi? Uite la budisti si la hindusi ce frumos - iti faci singurel un altar acasa, te rogi cand vrei tu, si m**e celor care se erijeaza in reprezentantii divinitatii printre noi.

| Denis_Laslau_1990 a răspuns:

Bagi un Metin 2 si o sa cumperi un monitor nou si o sa ai ce sa faci dupa.

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ceea ce s-a putut dovedi scris in Biblie, s-a dovedit. Eu personal cred ca nu este o poveste, iar motivele cred ca le stii si tu. Nu am nevoie de intermediari, eu nu merg la biserica.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Multe dintre cele "dovedite" sunt astfel prin alaturare sau fortare. Mi se pare mult mai solid ceea ce vad in jur si e departe de a fi o lume asupra careia ar veghea o urma oricit de mica de "ceva" asa-zis "divin" fie el barbos, fie omulet verde cu capul mare, ochi imensi, si corp filiform de 1.2 metri.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A... Pai te rezolva Dan Negru imediat.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cumpara o sticla de 2 -3 pahare de plastic si iesi in strada! In toate orasele se organizeaza revelioane in strada! asa trec cateva ore bune in plus ai ocazia sa socializezi!

| ChrisRo a răspuns:

Ce sa faci? Te gandesti mai bine cum sa iti rezolvi problemele, ca pe viitor sa ai cu cine petrece sarbatorile.

| ChrisRo a răspuns (pentru Mogiojojo):

Pai la tine nici nu se pune problema asta, ca tie oricum nu-ti plac oamenii, deci e gresit sa spui ca esti singura. Tu pur si simplu existi... si atat.

| Nimeni10 explică (pentru Simpatic):

Sociabil nu prea sunt si sunt trecut de 20 de ani laughing

| Simpatic a răspuns (pentru Nimeni10):

Niciodata nu este tarziu sa o iei de la capat sau de la un inceput.
Stiu cum este acum cu relatiile si cum este cu femeile, fara sa-mi sara vreo feminista in cap, dar nu stiu ce e in capul multora dintre femeile din ziua de azi ca se crede miezul planetei si orice distrusa are o caruta de fraieri gata sa-i sara la picioare, pai de cand au ajuns ma femeile atat de importante, ERAM EGALI PARCA! uite ca acum numai suntem egale, vb lui beyonce who run the world? GIRLS.
Pacat ca s-a ajuns incat efectiv nu prea mai ai in cine sa ai incredere ca sunt tot mai putini acestia, iar sa pui suflet pentru rabla te darama si transforma intr-un prost.
Deci oricum ar fi treba e nasolie, dar capul sus tinere si cauta, cauta si vei gasi nu te da invins niciodata, cand ei iti inchid usa intra pe geam, doar asa reusesti.