| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa vorbesc cu colegii in pauze ca sa nu ii plictisesc?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai un subiect ad-hoc - mai bine! nu veni cu unu "fabricat"

| Andreeush a răspuns:

Vorbiți despre lucrurile care le aveți în comun, hobby-uri.

| Emma30555 a răspuns:

Poți sa și asculți dacă nu ai ceva neapărat de zis. Iar când povestești ceva nu întra în foarte multe amănunte. Subiectele trebuie sa fie spontane în funcție de ce va interesează pe moment

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre încălzirea globală și protestele de la Paris / retragerea sua din acordul de la Paris

| Rhea44 a răspuns:

X-ma tu ai auzit.
Y-ce?
X-de fiecare d data când cineva se plictisești un prost moare...și eu m-am cam plictisit
Y-dar eu nu sunt prost.
X-prostu zice ce
Y-ce?
X-exactlaughing

| DomnulTrandafir a răspuns:

Du-te si zi-le ca am venit sa fur tronul aici