| DenisaMax a întrebat:

Ce se intampla cu sufletul omului dupa ce moare? ( Vreau pareri,. Stiu ca decat Dumnezeu stie) Dar vreau parerea voastra. DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| мαяdυк a răspuns:

Ai respawn ca la counter strike.O iei de la capat.

| DenisaMax explică (pentru мαяdυк):

Adica reancarnare?big grin

| мαяdυк a răspuns (pentru DenisaMax):

Exact laughing) am zis si eu asa..bine ar fi.ce puteam raspunde unei intrebari la care nimeni nu stie raspunsul...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru мαяdυк):

Tu nu stii răspunsul, ai luat funda degeaba pe niste prostii.

| DenisaMax explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nimeni nu stie raspunsul, dar cr mi-a raspuns el/ea pare un raspuns clauzibil. Deci, in concluzie, eu pun intrebarile, apoi dau funda cui consider ca e ok. Alte intrebari?!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DenisaMax):

Se zice răspuns plauzibil nu clauzibil, dar nu i mi răcesc gura de pomană cu voi.

7 răspunsuri:
| FaraSareDoi a răspuns:

Corect este să spui,, doar Dumnezeu ştie", nu,, decât Dumnezeu ştie". În fine.
Nimeni nu ştie ce va fi după moarte, dar eu tind să cred că nu se întâmplă nimic. YOLO. happy

| vvvaaaaaa a răspuns:

Dar ce te intereseaza?! daca chiar vrei sa vezi incearca!:0)))