| zignetg2 a întrebat:

Ce se intampla daca bagi un drops intr-o sticla de Coca-cola?

Răspuns Câştigător
| SparkleO a răspuns:

Pai, baga mai multe, nu doar unul. agita, apoi da cu sticla pe beton. sa vezi ce pusca! era un film, in care niste barbati s-au inchis intr-o camera si au "detonat" astfel de sticle... sa vezi cum aratau peretii si burtile lor laughing))

9 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

Parca se agita si iese cola afara laughing) ceva in genu

| Furculingură a răspuns:

Mda, cică dacă pui bomboane Mentos în Coca-Cola explodează.

http://i.imgur.com/Hu0l4MH.jpg

Ne-a zis la şcoală că a murit un copil pentru că a băut Cola şi după a mâncat un Mentos. (sau invers ) Dar probabil ne-au zis aşa ca să nu mai bem Cola pentru că nu e sănătoasă ş-alte alea.

| Musique a răspuns:

Încearcă.

| st3fDub a răspuns:

Ejaculeaza sticla!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic...multi zic ca s-ar intampla ceva anume mai ciudat darnu se intampla nimic.happy

| horansgang a răspuns:

Puşcă laughing.

| khaori a răspuns:

Incearca si o sa vezi.

| D3n156 a răspuns:

Nimic! Am incercat.
D3n156