| wKz a întrebat:

Ce se intămplă în cazul în care un elev de clasa a VII-a rămîne neîncheiat la mai mult de 3 materii pe semenstrul întăi?
Se mai poate încheia în primele 4 săptămîni din Semestrul al ll-a?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Situația ta e delicată, să sperăm că se va rezolva, în primele două săptămâni, cu bunăvoința profesorilor. happy
Încearcă să fii mai silitor, căci dacă situația se repetă și în vară, atunci vei rămâne repetent. Succes la școală.