| AdeeXd a întrebat:

Ce se intampla daca nu alegi un raspuns castigator?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă după cele 5 zile, pe care le ai la dispoziţie din ziua în care ai postat întrebarea, nu ai ales câştigătorul, iar cel puţin un răspuns are minim 5 voturi (în total) de "inteligent" şi/sau "folositor", atunci răspunsul câştigător va fi selectat automat de roboţel (în funcţie de numărul de voturi). Însă dacă nici un răspuns n-a strâns cele 5 voturi până în a 5-a zi, atunci vei putea singur/ă
să hotărăşti, când şi dacă vrei să premiezi vreun răspuns.
Succes.

| blueangel99 a răspuns:

De fapt, dacă nu alegi un răspuns câştigător în 5 zile de la îpunerea întrebării, atunci roboţelul va acorda fundă răspunsului cu cele mai multe voturi de folositor şi inteligent.
Dacă până atunci, nici un răspuns nu primeşte voturi, vei avea singură onoarea să alegi răspunsul câştigător.
Baftă!

P.S: Citeşte şi www.TPU.ro/intrebari-frecvente

| mona a răspuns:

Eu am citit undeva ca daca nu alegi un raspuns castigator in 3 sau 5 zile[nu mai stiu exact]iti alege,, robotelu,, raspunsu castigator

| AndreiHELPme a răspuns:

Iti alege robotul

| jessie33 a răspuns:

Toti cei care au raspuns la intrebarea ta au lasat la o parte, chiar si pentru cateva momente, interesele si grijile proprii pentru a-ti oferi un sfat, o solutie, o vorba buna sau macar pentru a-ti lumina chipul cu un zambet. A alege un raspuns castigator inseamna a-ti arata recunostinta fata de cel care consideri ca te-a ajutat cel mai mult. Acesta va fi recompensat din partea TPU.ro cu 10 puncte si, in acelasi timp, va putea sa se bucure de faptul ca a reusit sa te ajute cel mai mult. A alege un raspuns castigator poate fi felul tau de a multumi pentru ajutorul primit :)
www. TPU.ro/intrebari-frecvente

| blueangel99 a răspuns (pentru jessie33):

Ăhm... nu cu 10 puncte
Fundă = 100 puncte.

Şi văd că te-ai străduit să dai copy-paste de la Întrebările Frecvente.