| alas a întrebat:

Cand dai funda inseamna ca alegi un raspuns castigator? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| GabrielaIoana a răspuns:

Da.Dai funda unui raspuns care te ajuta sa afli informatia pe care o doreai.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răspunsul este afirmativ.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in momentul care ceri ajutor pe site pui o intrebare nu? apoi in semn de multumire celui care crezi ca te-a ajutat cel mai mult, ii multumesti prin desemnmarea raspunsului castigator acordandu-i fundita.
O seara bunahappy

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Da şi persoana aceea primeşte 100 de puncte, pentru rank.
Numai BIne.

| Iubibilăă a răspuns:

Da. Iar acel utilizator isi mareste punctajul.
O zi frumoasa.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare.Da,asta inseamna, este un raspuns castigator si un fel de multumesc pentru raspuns care valoreaza 100 puncte.O zi frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Nu te grabi sa acorzi funda.Asteapta sa aduni mai multe raspunsuri apoi decizi care te multumeste, care te ajuta cel mai mult.

| mihnea123abc a răspuns:

Da.big grin

| mihnea123abc a răspuns:

Da.

| Madalynutza28 a răspuns:

DA!

| alas explică:

De ce nu mi apar raspunsuri la intrebare?

| alas explică:

Gata

| alas explică:

Mersi mult la toata lumea care ma ajutat.Vas da la toti funde daca as putea