| Alex a întrebat:

Ce se întâmplă dacă nu Îl accept, dar nici nu-L resping pe Dumnezeu? Dacă nu spun că nu există, dar nici nu afirm că El există cu adevărat?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu poti sa decizi ce vrei dar sa stii ca noi umanii nu am aparut singuri ci am fost creati de dumnezeu, prima data au aparut animalele apoi maimuta si a evoluat pana am ajuns oameni, de la tipicii dinozauri dumnezeu a creat totul sa stiiwinking

| Narfundo a răspuns:

Pune Satan mana pe tinerolling on the floor"

| JustMe a răspuns:

Nu se intampla nimic, iti traiesti bine mersi viata mai departe fara sa iti pese de Dumnezeu. Nu vad care e problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am evoluat din maimute, asta e cea mai mare prostie laughing, dar chestia e ca acolo sus sigur e cineva si trebuie sa crezi in EL, ca pana la urma nu ai nimic de pierdut daca crezi...