| elena999 a întrebat:

Ce spuneti despre povestea aceasta? Am o colega de clasa care in clasa 1-4 era tare prietenosa si buna.Acum a devenit sefa clasei si a devenit putin cam fitoasa.Azi un baiat a adus psp-ul la scoala si noi am vrut sa ne jucam. El a facut ordinea in asa fel ca fiecare sa se joace cu el. Ea a venit si a zis,, La o parte" si a luat psp-ul. I-a zis baiatului ca ea e sefa clasei si daca o lasa il lasa pe el sa aduca in fiecare zi psp-ul. O fata urma dupa ea si ea tot nu il dadea.Eu am intrebat-o cand ni-l da si ea a zis pana cand se termina pauza si pana atunci l-a tinut, iar noi ceilalti ne-am jucat cand s-a sunat pana cand a venit profesoara.Deci ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| kareina a răspuns:

Zic ca e egoista,fitoasa si se ridica la un rang mult prea sus de nasul ei, dar ea profita, poate oricand sa"cada"de sus!

2 răspunsuri:
| emchristina a răspuns:

Se crede foarte "tare" pentru ca a devenit sefa clasei, si pentru ca nimeni nu are curaj sa o coboare la adevaratul ei nivel, mai luati-o la "11 metri" laughing ca desi e sefa clasei ea trebuie sa va rezolve problemele nu sa va impuna regulilehappy.laughing

| pRiChiNdELu_2683 a răspuns:

Complicata intamplarea asta!laughing