| Cristina12387 a întrebat:

Ce stiti sa faceti de mancare?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nimic, comand pe glovo

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am incercat inca ciorbe sau prajituri, in rest ma cam prind la orice.
Cel mai usor mi-e sa gatesc cu oua sau ceva la gratar, afara.

| mentholinks a răspuns:

Eu nu trebuie sa stiu. Tu ce stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multe.

| Celestina003 a răspuns:

Sunt incepatoare
Sarmale
Orez
Fasole
Ciuperci
Piure
Mazăre
Supă
Cartofii prăjiți
Prăjeală, orice fel de carne
Salam prăjit
La cuptor, pui cu cartofi
Salată de roșii

Si mai vreau să mai învăț si altele...

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Ouă cu feyri laughing))))) nu știu sa fac mănâncă recunosc mănâncă numai afară la muncă mă duc la magazin mă uit o jumate de ora ce să-mi iau ce să-mi iau și tot la dulciuri ma opresc nu-mi este foame nu pot mănâncă mai mult de o shaorma sau forneti cu gem sunt cele mai bune și 4 sau 5 doze de aloe vera reci și gata

| DARLINGx a răspuns:

Micii, sarmale, ardei umpluți, ciorba, happy. Supă, cartofi fierți. Etc laughing)

| BumiWolfie15 a răspuns:

Eu zic doar ce am încercat și a ieșit cât de cât gustos, spaghete, cartofi prăjiți, bulete de cașcaval, cremă de zahăr ars, prăjitură cu vișine și cele mai lăudate, gogoșile.