| Bebiitzsa a întrebat:

Ce mancare stiti sa faceti?hee hee
Cui ii place sa faca salata si ce fel de?hee hee Va rog detaliathappy
Funda ♥

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pai stiu sa fac mai mult uscaturi,dar cat sa supravietuiesc.
-salata de vinete
-salata de boeuf
-salata de morcovi
-salata defructe-astea stiu

Apoi:
-cartofi prajiti cu ou
-omleta, cu rosie si branza
-pui cu piure de cartofi
-oua umplute
-ceai cu pateu pe painelaughing
-clatite
-inghetata, ciocolata de casa
-cartofi cu branza
-supa de pui
-snitele de pui
-pilaf.
Cred ca m-as descurca si cu o ciorba mai complicata.Cam atat deocamdata.

| ganeaa a răspuns:

Buna mie imi place sa fac ciorbe imi place sa gatesc la cuptor este mai gustoasa mancarea iubesc bucataria si salate fi invantiva pune ce iti place si o sa iasa o salata de te lingi pa degete)

| DoLyy a răspuns:

Buna! Pai imi place sa fac salate cea mai gustoasa ca imi iese este cea de fruncte cu frisca, mai gatesc si clatite cu babane, supe sumple fara legume doar cu ceva condimente (daca nu-ti plac legumele); prajitura tiramisu cam atat stiu sa fac foarte bine si imi iese foarte gustos! Funda?love struck