| anonim_4396 a întrebat:

Ce suparaciosi pe-aici. De ce dați ignor? În semn de revolta, nu sunteți de acord cu anumite raspunsuri sau sunteți supărați asa, în general, pe viata și sa dați ignor va face sa va simțiți mai bine?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Fiecare procedează cum consideră de cuviință.
Cel mai probabil, ne-am săturat de utilizatorii care:
- se confrunta cu insecuritati, sunt nemultumiti de viata lor, astfel isi permit să atace fara vreun motiv determinat
- au probleme la unitatea centrală, nu inteleg raspunsurile pe care le citesc, dupa care incep să atace
- scopul lor pe aceasta platformă este să jignească, sa isi manifeste frustrarile, mai putin sa ajute
- intervin cu jigniri, te eticheteaza din prisma unui raspuns care nu le convine, cu toate ca ei nu au nici cea mai mică idee despre persoana pe care o "judecă".
- misogini, tot ce li se intampla se datorează femeilor
- cei care adresează intrebari ridicole, lista poate continua.
Dacă ai posibilitatea de a elimina aceste personaje, nu văd de ce nu ai face-o.
Cu placere happy

31 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Încă n-am dat ignore la nimeni de pe acest site, în general recurg la această funcție doar când nu mai este altă soluție, doar dacă sunt amenințat sau spamat ori dacă mi se vorbește urât și sunt insultat.