| Mariacld a întrebat:

Ce tigari mentolate știți? (Winston) pana acum am încercat doar winston sunrise, dar am văzut ca sunt multe feluri de winston menthol, super line alb, negru, cu click alb negru, etc etc. Care credeti ca aunt cele mai fresh?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Astea https://imgur.com/a/HUGR8Jq
Nu stiu daca se mai gasesc acum mentolate, era vorba ca vor fi interzise.

| relian a răspuns:

Marlboro mentol

| Mariacld explică (pentru relian):

Winston!

| relian a răspuns (pentru Mariacld):

Ok intrebi doara de branbdul ala.Nu fumez,am zis sin eu ce am vazut pe la unia care fumeaza,cunoscuti care fumeaza Marlboro menthol fumau.

Winston methol :Black menthol, Green Menthol, astea is in America.

Sparkling menthol, Menthol super slim, Silver menthol, si cate or mai fi.

In America se vinde doatra alea 2 facute aici, in rest is facuyte sub un brand japonez, desi compania este americana, in afara au dat unei companii japoneze sa se ocupe.Asa am citit pe wikipedia.

Dale la jalea xde tigari ca nu-s bune laughing ma intrebam,mai fumneaza careva tigari in ziua de azi? Nu mai e la moda deloc fumatu, cel putin asa om observat, deci au ramas aia dinozaurii care mai fumeaza laughing

Acu e la moda sa fumezi droguri laughing mai naspa, ori se iontorc la originii, apoi or sa dispara.
Fumau aia indienii droguri pe vremuri, ca de aia aia ziceau ca vedeau tot felul de nave spatiale si galaxii se drogau la greu laughing