| AndreySomeone a întrebat:

Fumez de aproape 3 ani, dar am incercat putine feluri de tigari (winston plus/nova expression; sobranie negru; benson hedges albastru). Intrebarea este, care credeti ca sunt cele mai bune tigari? Vreau sa le schimb si as vrea sa trec pe ceva mai bun la gust (momentan sunt la sobranie negru). Fara chestii de genul: lasa-te de fumat ca nu e bun, lasa-te ca nu e sanatos etc!

Răspuns Câştigător
| Mihai7521 a răspuns:

Eu fumez Marlboro rosu... ca gust pot sa zic ca sunt bune, au un tutun de trabuc si miros de ciocolata, si sunt si foarte tari. Inainte fumam Dunhill negru, Viceroy sau Kent 8, dar dupa parerea mea cele mai marci de tigari sunt Marlboro si Viceroy, din toate punctele de vedere. Se duc greu, au gust ok si sunt si foarte tari, acum e dupa preferinte daca vrei tigari mai slabe fumeaza Winston sau Pall Mall, Sobranie etc. Mai bune sunt astea tari, au un tutun de buna calitate fata de alte companii de tigari.

| AndreySomeone explică (pentru Mihai7521):

La Marlboro rosu lung difera doar lungimea?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Intrebarea este, care credeti ca sunt cele mai bune tigari?"

intotdeuna: ale-altora

| Yurisa a răspuns:

Lasa-te de fumat ca nu e bun, lasa-te ca nu e sanatos etc!

| Anusca94 a răspuns:

Parlamentul e foarte bun prietenul meu nio zis