| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce trasaturi morale si fizice aveti in viata reala?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am inaltimea de 1.70. Arat mai tanar cu 3-5 ani fata de varsta din buletin.
Sunt loial, ascult si empatizez.Imi place sa oferi sfaturi, am o gandire predominant pozitiva si apreciez bunatatea celor din jur.

| RAY a răspuns:

Ce trasaturi morale si fizice aveti in viata reala?

incep cu fizicul

am 1, 65, arat mult mai tanar adica am 25 da arat de vreo 20 de ani, nu-mi place sa ma laud, fiecare crede ce vrea, tu ce parere ai despre mine?

| gemeni6226 a răspuns:

Asta mi-a iesit pe un test de facebook
Protectoare".
Ai un suflet foarte mare! Prietenii tăi știu că se pot baza mereu pe tine să ai grijă de ei și că vei fi mereu prezentă să îi sprijini în perioade dificile. Un prieten rănit va fi mereu bine primit în casa ta cu o cutie de înghețată și șervețele, și tu vei fi umărul pe care va plânge. Ești o prietenă extraordinară și cei care te cunosc se pot considera norocoși că exiști în viața lor!
linkul facebookului:https://apps.facebook.com/......terareyou/

| syd a răspuns:

Introvert, inalt si slab

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proastă
proastă
și proastă

| Bacemi a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu vrei bataie gratis si nu stii cum sa ceri? Sau ma si platesti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bacemi):

Cred că o să-ți facă plăcere să mă bați gratis.

| Bacemi a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand? Unde?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bacemi):

Hai la mine că e prea ger afară să ies. să te îmbraci bine, să nu cumva să răcești pe drum.