| LittleandLiars a întrebat:

Cine va enerveaza cel mai tare? thinking

Răspuns Câştigător
| medex3 a răspuns:

Profa de francezalaughing Cu tot cu "Draga" oh go on.Sa ma scuteasca.Si ma enerveaza si zambetul fals al prietenilorhappy

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, prostia si perversitatea...nu suport oamenii cu 2 fete, cei perversi care sunt in stare de toate tampeniile sa isi atinga scopul, penibilii, ma enerveaza si caraghiosii cei care fac mereu pe clovnii, imi plac oamenii transparenti, sinceri, care stiu sa se faca placuti, care sa stie sa glumeasca dar nu cei care exagereaza cu gluma;

| juniper a răspuns:

Cei care se folosesc de mine ca sa-si atinga scopurile lor si care nici nu zic un multumesc, deci oamenii needucati si nesimtiti sad

| Ea12345 a răspuns:

Ma enerveaza ca toata lumea e busy de 1 aprilie.Fratilor, la cate farse va ganditi?

| Pho3nix a răspuns:

Profa de info.

| waXonwaXoff a răspuns:

Sora mea mai mica, e ca un spiridus stresant.

| waXonwaXoff a răspuns:

Sora mea mai mica,e ca un spiridus stresant.

| ani63 a răspuns:

Indiferentaaaa!

| Mi$tiK a răspuns:

Fostul prieten x(

| zuzi_4846 a răspuns:

Eu, atunci cand ma enervez. Tot timpul imi spun "Pune la spate!" dar niciodata nu ajung. sad

| SelenaGomez_1698 a răspuns:

RomaNIA