| InYourPants a întrebat:

Ce va face sa va schimbati parerea despre o persoana?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In era in care ne uram intre noi pentru orice rahat, absolut totul le face sa iti schimbe parerea lor de vipere, cica un studiu a demonstrat ca daca nu ii dai deptate cuiva ar prefera sa te ucida electrocutat sa vezi ce empatici sunt oameni

| InYourPants explică (pentru RAY):

Ura e o emotie puternica oamenii sunt individdualisti nu te uraste nimeni pentru orice exagerezi

| RAY a răspuns (pentru InYourPants):

Studiul e serios, nu era vb de mine, pur simplu citesc despre experimente umane

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O faptă gravă comisă.

| Ana2920 a răspuns:

Pai daca intalnesc o persoana care mi se pare de treaba, fac cunostiinta cu ea si incerc sa devin amica cu ea, apoi vad cum se comporta (adica sa nu injure mult, etc) atunci pot deveni prietena cu ea.