| AvalohAlyn a întrebat:

Ce va motiveaza sa traiti? Ce va motiveaza in viata, in fiecare zi? Pentru ce va treziti dimineata? Sincer.

14 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Viata in sine. De ce sa n-o traiesti?

| Drimmero a răspuns:

Ba,, tu esti real?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

E mai mult virtual că e mai ușor să cerșească atenție înjosindu-se în primul rând pe ea aici laughing Mai nou strânge poze de pe la useri. Cred că are o cameră din aia cu postere, cu liste de useri, ca o obsedată din aia din filme. Eu așa mi-o imaginez. Eh astea sunt scenarii că de stat non-stop și urmărit fiecare utilizator de ani de zile fiecare vede că face. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nu inteleg de ce vine cu toate mizeriile aici, eu chiar cred ca nimeni nu o asculta si nici prieteni nu are.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Are un prieten, știm noi cine laughing Ce se-aseamănă, se-adună.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

I-a aparut aghiotantul la o intrebare, desigur m-a bagat in discutia lui, astia nu au viata sociala, nu ii asculta nimeni!

| Drimmero a răspuns:

The Arsenal!

| T0T a răspuns:

Nu mă gândesc așa. Viața în sine e un motiv să vrei să o ai căci e tot ce ai.

| T0T a răspuns:

Cât de tristă să fii Cocino? Îmi inspiri milă.

| GoldenZenith a răspuns:

Nu am unul. Trăiesc pentru că trăiesc.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu singurul motiv ar fi faptul ca ma gandesc la viitorul meu. As vrea sa devin cineva in viata, sa am o cariera, o familie. La motiv nu s-ar incadra nicidecum parintii mei. Singurul motiv e ca vreau sa imi indeplinesc visurile..cam atat.

| Live4Ride a răspuns:

Familia, fetita care o am de un an, realizarile care le fac, dragostea care mi-o poarta familia, culorile naturii inverzite si viata in general! Avem doar o viata si trebuie sa o traim!