| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de baieti iti plac?(valabil doar pentru fete)

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

Mie imi plac baietii care se ingrijesc, care se imbraca modern, care au ochii albastrii sau caprui, care nu sunt foarte inalti, dar nici scunzi. Chiar daca nu toti recunoastem, sunt foarte importante aparentele.
Iar din punct de vedere sufleteste trebuie sa fie un tip de treaba, prietenos cu toata lumea, sa nu aiba conflicte cu nimeni, sa aiba si o parte romantica, dar in acelasi timp sa fie si mai nebunatic (in sensul bun al cuvantului), sa ma iubeasca cu adevarat, sa-mi fie alaturi in momentele bune, dar si in cele rele, sa nu ma minta, sa nu ma insele, sa ma inteleaga, sa aiba unele hobby-uri ca si mine, sa fie si PUTIN gelos, dar sa-mi lase si libertatea necesara, sa nu ma sufoce love strucklove strucklove struck De asemenea, este important sa fie educat, sa stie cand sa vorbeasca si cand sa taca.
Nu am mari pretentii, nu? big grin

| Anonimus1235 a răspuns (pentru AliceHappyGirl):

Cred ca un om care calatoreste in timp sau care poate sa citeasca gandurile e perfect pentru ceea ce cauti

3 răspunsuri:
| larrysukk a răspuns:

Mie imi plac baietii cu simtul umorului, de treaba, inteligenti care stiu sa faca o fata sa se simta speciala, sa fie,, dezghetat"(sa spun asa, adica putin mai nebunatic, putin mai iesit din comun)sa ma iubeasca, sa nu ma minta niciodata(urasc asta!)sa nu fie arogant, sa stie intotdeauna de unde a plecat, sa fie cu picioarele pe pamant, sa nu fie suparacios(deoarece eu cateodata mai fac greseli fara sa imi dau seama si ranesc oamenii. ce sa faci? asta este firea omeneasca)sa-mi fie alaturi mereu(si la bine si la greu)sa aiba propriile sale opinii(nu sa faca totul cum zic eu, sa fie independent)sa nu fie gelos pe orice baiat din jurul meu, sa nu fie grosolan, sa nu stea mai mult cu prietenii sai decat cu mine, sa fie tandru, romantic si dragastos cu mine.
cam acesta este baiatul meu ideal! dar nu prea cred ca exista vreun baiat care sa indeplineasca toate conditiile! dar asa este atunci cand iubesti:nu trebuie sa inchizi ochii si sa spui ca pers de langa tine nu are defecte, ci dimpotriva, sa ii vezi defectele si sa il accepti asa cum este el, right?big grin
have a nice daywinking!

| bianca_9810 a răspuns:

Aia emo:X:X:X is cei mai faini:X:X.