| Lucaci a întrebat:

Ce va place mai mult:Facebook sau TPU?
Care dintre cele doua site-uri este mai periculos?

10 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Pe TPU vorbim si pe Facebook ne intalnimlaughing

| CautNume a răspuns:

TPU
Pe Facebook am cont doar ca nu postez poze sau dau/cersesc like-uri la poze si statusuri.Doar citesc noutatile si ies.
Periculos in ce sens?

| Lucaci explică (pentru CautNume):

Adica sa devina o obsesie sau chiar cineva necunoscut sa afle informatii personale care te-ar putea aduce in pericol

| NoShit a răspuns:

De când mi-am închis contul de facebook, adică cam de-o luna, m-am întors pe TPU unde dau tot de oameni de clasă mediocră, adică ştii tu ce zic, dar măcar aici se păstreaza anonimitatea ceea ce-i ok.

| daassh a răspuns:

Facebook e nasol multi cocalari,pitipoance, prosti, inculti(cat incap), inapti, etc deoarece lista continua. dar in schimb pe TPU gasesti cel mai des gasti prosti, deci cred ca e mai bine, deci prefer TPU.
P.S Nu am cont de facebook!

| Lucaci explică (pentru daassh):

Nici eu.

| daassh a răspuns (pentru Lucaci):

Doamne Ajuta, mai vezi si oameni care nu-si traiesc viata pe facebook, ce **** poate fi facebook-ul ala, si ce frumos a putut fi acum un an jumatate cand aveam si eu si nu stiau Romanii de el, mi se parut cea mai frumoasa retea de socializare mai ales ca toti aveau cont e hi5(care era penal ca sifacebookul acum), intr-adevar a ajuns acum si facebookul ca vechiul hi5, si uite asa din cauza acel gen de oameni am renuntat la facebook.Succes!

| Anonima264 a răspuns:

1.tpu
2.facebook

| alin567 a răspuns:

Facebook e mai periculos deoarece TPU este doar in Romania pe cand facebook

| TatianaCecilia a răspuns:

Nu stiu de ce raspund la intrebarea asta avand in vedere ca nu am cont pe facebook..deci nu se pune problema de a alege, dar nu as "renunta" sa zic asa la TPU.te amuza, te ajuta, ajuti la randul tau..si ce emai important e ca nu ai sa te trezesti primind mesaje gen:"hey, papusa, esti scumpic.te pupic, pupic"..s.a.m.d..Parerea me!