| papatukjatlekjulk a întrebat:

Aveti visuri pe care vi le-ati indeplinit?
Cum ati procedat?

Răspuns Câştigător
| simona_6231 a răspuns:

Daaa pot spune ca am avut un vis care chiar mi sa indeplinitlove struck. cum procedem? pai trebuie sa ai foarte mult vointa pshica, ambitie, si sa iti spui in fiecare zi ca tu poti si ca orcat de greu va fi tu iti vei indeplini visuhappy app vezi ca e un film secretul poti sa te uti la el, acolo te invata multe.

3 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Ca oricare alt om, am avut si visuri care le-am putut indeplini si care nu isi aveau rostul. Mi-am propus de la bun inceput un lucru, am tras tare, mi-am dat silinta sa iasa cat mai bine. Mi-am ascultat inima si mintea.

| Danyyyyy a răspuns:

Bineinteles ca am avut visuri care s-au implinit nu as putea spune ca toate dar majoritatea DA.pai a trebuit doar sa am incredere in mine pentru ca daca nu am eu atunci cum pot avea altii incredere in mine, am fost perseverenta si am gandit pozitiv

| ..._4575 a răspuns:

Da mereu, dar uneori mi se indeplinesc inversul visului.care nu prea sunt placute(