| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce ziceti, v-ar placea sa locuiti ori in America(SUA) sau in Canada?

43 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

laughing pui o intrebare, iar după îți răspunzi singur?
Ok... Scuze de deranj, continua.

| ălkjmhgf a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nu fi rea laughing Toți vorbim cu noi înșine, iar asta face și el acum.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Exact vorbim, dar spre exemplu eu fac asta discret, nu pe internet. (Nu de alta, dar prefer sa nu fiu deranjată.) Iar aici vine partea intriganta, oare el vrea sa fie deranjat? thinking

| ălkjmhgf a răspuns (pentru justanotheruser99):

Are dreptul să aleagă unde să o facă.
și nu cred că vrea să fie deranjat, se descurcă destul de bine și singur, iar dacă adminele i-ar permite să-și dea singur fundă, ar fi perfect.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Nu contest, e alegerea lui unde dorește sa poarte aceasta discuție inflacarata cu eul său.
Totuși daca nu dorește sa fie întrerupt de ce ar posta aceasta intrebare? Dilema aceasta va rămâne nedeslusita.

| ălkjmhgf a răspuns (pentru justanotheruser99):

Fii insistentă cu el și poate o să deslușești acest mister, deși cred că ai lucruri mult mai importante de făcut.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Presupunerile tale se cam adeveresc. Nu am timp sa iau băiatul la bani mărunți. O las pe alta data sau mai bine spus niciodată.

| Doarunaltutilizator explică (pentru ălkjmhgf):

Nu am voie sa raspund la o intrebare chiar daca e a mea?
Voi nu stiti ce inseamna libera exprimare?
Nu mai fiti asa prosti dati comentarii care nu isi au rostul.

| Doarunaltutilizator explică (pentru justanotheruser99):

Pot sa imi exprim si eu opinia indiferent ca e intrebarea mea aici s-au nu, capiche?

| ălkjmhgf a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu a zis nimeni că nu ai voie, doar am văzut acest lucru ca fiind amuzant.
Știu foarte bine ce înseamnă libera exprimare și nu te-am oprit cu nimic din ceea ce vrei să faci.
Și singurul prost de aici ești tu, dacă jignești, fără ca măcar să te fi atacat cu ceva.

| Doarunaltutilizator explică (pentru ălkjmhgf):

Frate daca stii sa dai un raspuns la intrebarea de mai sus esti liber sa iti spui parerea daca nu stii sa raspunzi sau dai raspunsuri care nici macar n-au legatura cu intrebarea respectiva atunci nu spui nimic.

| ălkjmhgf a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Oki. Aici îți dau dreptate, într-un fel.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Dragule, cred ca gramatica nu e punctul tau forte. In contextul acesta, cratima nu are ce căuta acolo. Deci gandeste-te de doua ori înainte de a-i numi prosti pe cei din jur. Am spus eu ca nu poți sa te exprimi liber? Nu. In nici un caz, citește cu atentie. Iar spre deosebire de tine, eu inteleg anumite aspecte pe care cerebelul tau nici macar nu e capabil sa le proceseze. In fine, nu am dispozitia necesara sa port o astfel de discutie cu tine. pa! (Mea culpa daca te-ai simtit ofensat de "glumele" mele, mai seci de altfel)

| Doarunaltutilizator explică (pentru Doarunaltutilizator):

Sau fara cratima acum am vazut

| Doarunaltutilizator explică (pentru justanotheruser99):

Stai calma ca stiu si eu regurile de ortografie, stiu si eu cand se scrie sau legat sau dezlegat doar ca asa am scris eu din obisnuinta, uneori cand ma mai grabesc sa scriu cate un raspuns aici mai tastez si gresit si deseori nu verific raspunsurile inainte sa le trimit si sa stii ca am observat greseala asta inainte sa iti vad raspunsul si m-am corectat dupa.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

A greși e omenește.

| Doarunaltutilizator explică (pentru ălkjmhgf):

Am inteles, OK, o gluma se face dar sa fie una buna si nu de prost-gust.

| Doarunaltutilizator explică (pentru justanotheruser99):

Uite,cu totii mai facem greseli. unele marunte sau mai idioate,eu imi cer scuze nu trebuia sa te fac proasta, nu vreau sa am dusmani pe site-ul asta sau sa jignesc pe altii din el, sincer imi cer scuze, zau, e totul OK_
Acum l-am scris pe sau corect.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

M-ai înțeles greșit. Eu nu am absolut nimic cu tine. E doar impresia ta.
Si nu e nevoie sa îți ceri scuze, nici eu nu sunt mai buna.

| Doarunaltutilizator explică (pentru justanotheruser99):

Nici eu nu am nimic cu tine.

| Doarunaltutilizator explică (pentru justanotheruser99):

E totul OK acum.

| ălkjmhgf a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Dar nu am făcut vreo glumă, doar m-am amuzat. Și nu cred că nu ți s-ar fi părut la fel dacă vedeai un tip care tot pune întrebări și răspunde singur la ele.

| Doarunaltutilizator explică (pentru ălkjmhgf):

Hai gata am lamurit, nu are nici un rost discutia asta, subiect incheiat.

Răspuns utilizator avertizat
| justanotheruser99 a răspuns (pentru Decster):

Nu ma pot abține. Sunt 99% răutate, imi ceri imposibilul.
Si data viitoare, fii mai atent; am mai mentionat, nu am absolut nimic cu băiatul.

Răspuns utilizator avertizat
| Doarunaltutilizator explică:

Pai sincer sa fiu mi-ar placea sa locuiesc si in America dar mai mult imi doresc ca locuiesc in Canada, am auzit niste lucruri bune despre Canada si m-am gandit ca mai bine ar fi acolo, acolo e multa natura din ce am inteles, oamenii de acolo sunt manierati.

| MistretulPufos a răspuns:

Daca ar fi sa aleg dintre cele doua as alege Canada dar nu as da Romania pentru nimic

Răspuns utilizator avertizat
| Nitroblast a răspuns:

Nu fiindca nu e patria mea acolo.

| Spataru_Doina_1979 a răspuns:

America pentru. ca stiu engleza si cred ca canadieni au alta limba

| Doarunaltutilizator explică (pentru Spataru_Doina_1979):

Canadienii au ca limbi oficiale si engleza si franceza.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Spataru_Doina_1979):

Sper ca stii engleza mai bine ca romana...

| Doarunaltutilizator explică (pentru GabiDumitrescu):

Ce vorbesti eu stiu sa scriu si sa citesc de la varsta de 6 ani, ce stii tu?

| Doarunaltutilizator explică (pentru GabiDumitrescu):

Stiu toate regurile gramaticale luam numai FB si B la romana in a intaia.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Stai breh chill, nu fi bacil. Raspunsul era pentru Doina, dooh!

| Doarunaltutilizator explică (pentru GabiDumitrescu):

Aaaa scuze atunci.

| Spataru_Doina_1979 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Ma rog tot America

| Spataru_Doina_1979 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Si eu stiu engleza, eu de la 4-6 ani poate chiar si 3