| Bianca_3121 a întrebat:

Ce parere aveti depre schimbarea zodiilor? Daca eu m am nascut intr o zodie, cum mi se poate schimba zodia...cand eu am toate caracteristicile zodiei de care dupa noua ordine numai apartin si nicio legatura cu cea pe care o voi avea?

Răspuns Câştigător
| Codrinash a răspuns:

Nu exista ca te-ai nascut sub insemnele zodiei in care esti de cand te stii.Pentru ca acea constelatie pentru care se va baga noua zodie, este de foarte mult timp, doar ca a fost ignorata pana acuma.deci daca e sa o luam pe asa, tu te-ai nascut sub noua zodie pe care o vei avea

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Foarte proasta, cum adica din balanta sa devin fecioara, mie imi place sa fiu balanta crying(

| PinkPanther a răspuns:

Am glumit mai sus, acum serios astia modifica tot ce ii taie capul? unele chestii sunt bune asa cum sunt nu au nevoie de modificari, ce or sa faca cei ce s-au obisnuit sa aiba caracteristicile unei zodii? isi schimba personalitatea?

| ShowTim3 a răspuns:

Eu sincer nuprea cred in asta cu zodiile, happy dar mi se potrivesc toate caracteristicile zodiei mele in afara de "muncitor si silitor ".

| Fairy_6262 a răspuns:

Nu am nici o parere. Eu nu cred in zodiac. Am vazut persoane la care se potriveste la altele nu.

| Bianca_3121 explică:

Cum este posibil sa imi fie schimbata zodia cand eu sunt deja nascuta intr un semn zodiacal ale carei caracteristici mi se potrivesc? Nu inteleg noua ordine a zodiilor