| TheBestLife a întrebat:

Cea mai mare lista cu produse alimentare daunatoare primeste

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice bautura alcoolica si tot ce vezi pe rafturile din mall, minimarket sau supermarket/magazine made in Romania.

| strengaritzza a răspuns:

Tot ce gasesti magazin este daunator, din pacate. Deoarece contin chimicale, e-uri. Agenti de crestere si pastrare in cazul legumelor si a fructelor.
Funda!

| Iunona a răspuns:

Mancarea fast food, sucurile acidulate, chipsurile, prajelile (cartofi prajiti, friptane in ulei), ciocolata sau orice alt dulce in exces, bauturile alcolice, mancarea cu multe grasimi, sarea in exces, batoanele fibrobar sau fitness. Depinde ce vrei! Daca vrei sa mananci sanatos apeleaza la mancare gatita: supe, salate, peste s.a.m.d. Daca vrei sa slabesti...e alta poveste. Sunt multe diete grele si nesanatoase.