| alexandra0000009 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa gasesc lista persoanelor care ia ajutor european cu produse alimentare? Ma intereseaza MH.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu vei gasi acele liste utilizand internetul! Respectivele liste pot fi gasite la centrele de distributie a ajutoarelor alimentare din localitate. Beneficiari ai acestor ajutoare sunt persoanele cu handicap grav si accentuat, pensionarii cu pensii sub 400 lei, persoane care au drept la venitul minim garantat(acordat in baza Legii nr. 416/2001).

P.S. in Drobeta Tr Severin, depozitul se afla pe str. Banovitei --- vezi sursa :http://adevarul.ro/......index.html

| petre059 a răspuns:

Lista o gasesti la primarie si este facuta in baza unei cereri care se aproba de primarie, dar nu stiu daca o sa ti-o arate cineva daca nu esti implicata direct.