| Sfinnx a întrebat:

Cei care stiti cate ceva despre zodii..GEMENI! am auzit multe si multe de aceasta zodie cum ca e complicata, e nu stiu cum. si vreau sa aflu mai multe.Ce parere aveti de compatibiltatea Gemeni-capricorn?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da cine stabileste compatibilitatile astea si ce legatura au cu realitatea?

| sublime89 a răspuns:

Intrebarea asta nu are ce cauta la stiinta si filozofie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bicicleta mea e in zodia capricorn si nu se intelege bine cu trenuletul electric din casa care e in zodia varsator!
Ai grija!

| Ottakringer a răspuns:

Salut!
Parerea mea e ca daca stai si te uiti dupa zodie sau zi de nastere... nu ajungi prea departe. Aici tine de ceea ce simti tu nu zodia ta happy