| Tokyo44 a întrebat:

Cei cu drept de vot veți vota duminica? Dacă da...ce partid?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Categoric. Încă nu sunt hotărâtă cu cine să votez dintre ALDE, PNL sau USR-PLUS. Cu PSD în nici un caz!

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru anonim_4396):

ALDE e tot PSD

| goguPatent a răspuns (pentru anonim_4396):

In niciun caz PSD dar da ALDE? Amuzant.

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Plecat din tara nu pot vota. Ii las pe mana pensionariilor

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Duminica e? thinking
Da, ma duc. Votez mereu cu "dreapta". Sunt multumit de actualii, din PNL.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu o sa votez. Plus ca nici nu sunt in orasul in care am trecut buletinul.

| Celcestietot a răspuns:

Cu PSD, ca sa va oftic pe toti laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Votez OMUL nu partidul!

| SilentRain a răspuns:

Nu ma duc la vot, pe oricine votez oricum nu va schimbat nimic
Tot sistemul e defect, nu se va schimba nimic indiferent de cine ajunge la putere

| siriusblack98 a răspuns:

Se voteaza omul, nu partidul pentru ca sunt alegeri locale din cate stiu eu. Iar votul este secret.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Nu!

| Tokyo44 explică (pentru TamplaruAnisoara):

Păcat!

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru Tokyo44):

Nu e păcat! In comuna mea se știe deja cine iese primar. Pe cine as vota eu, nu va ieși pe primul loc. Deci tot voi vota degeaba.

| Tokyo44 explică (pentru TamplaruAnisoara):

Chiar si asa... daca no votezi pe cel ce pierde il poti descuraja sa mai candideze data viitoare.

| RKBlue a răspuns:

Votul este anonim...
Si e personal.

| Celcestietot a răspuns (pentru RKBlue):

Aici suntem niste anonimi thinking

| RKBlue a răspuns (pentru Celcestietot):

Votul e influentabil...
Si din pacate, cum ai observat, prostia influenteaza mai usor decat inteligenta...
Sa nu riscam ca cineva sa ajunga sa voteze cu PSD.

| Celcestietot a răspuns (pentru RKBlue):

De parca restul partidelor sunt niste sfinte laughing

| RKBlue a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu sunt...
La noi in oras pnl-ul e chiar mai rau, dar stii cum e:"PSD ciuma rosie!"

| Celcestietot a răspuns (pentru RKBlue):

La noi este bine PNL-ul thinking laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-a interesat niciodata politica, prefer sa fiu considerata retardata la domeniul asta si multe domenii care nu ma intereseaza, orice ca sa fiu in afara. Nu m-as mira sa apara pe undeva ca as fi votat eu ceva vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, votez 3 partide chiar, m-am gandit mai bine:
Clotilde si psd la sector, firea si pnl la consiliu general

| Michaeel a răspuns:

Nu ma am eu cu politica dar îl votez pe Boc.