| anonim_4396 a întrebat:

Fratele meu mi-a sters toate pozele din telefon. Se mai pot recupera? Am incercat mai de mult aplicatii din prostie, dar nu functionau. PS : Nu stiu daca am pus categoria corect.

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu se mai pot recupera, daca ai fi avut acces la radacina s-ar fi putut, exista o aplicatie care recupereaza datele pierdute cu ceva timp in urma, dar a trecut mult timp de atunci si nu se mai poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate, pozele sterse asa raman. Nu mai poti recupera nimic

| rrrp a răspuns:

Daca au fost pe card e posibil sa mai poti salva ceva. scoti cardul si i pui in calculator si rulezi programul de recuperare de acolo.

daca au fost in memoria interna si ai instalat programe multe de atunci probabil a scris cineva peste pana acum...

| Andreea0512 a răspuns:

Din cate stiu, nu se mai pot recupera. Dar, daca ai trimis vreo poza din galeria ta unei persoane pe whatsapp *in cazul in care folosesti aplicatia* s-ar putea sa gasesti cateva si acolo. In cazul in care utilizezi un iphone, din cate stiu, este un folder unde ti se salveaza pozele sterse, ca un fel de recycle bin.Sau,daca ai trimis si alte poze pe Facebook, e posibil sa gasesti si acolo cateva poze, din moment ce pozele se salveaza pe Facebook! Baftawinking

| Andwta a răspuns (pentru Andreea0512):

Au aparut ca din senin

| ankaaka a răspuns:

Sunt multe programe de recuperat date sterse din greseala de pe telefon, dar toate trebuie sa le ai deja instalate in momentul cand se intampla nenorocirea, ai putea incerca ceva de aici: http://www.mocasoft.ro/? s=recovery dar nu stiu daca ai vreo sansa de succes