| KatherineH a întrebat:

Ceva foarte ciudat mi s-a intamplat: eram cu doua rude de-ale mele, discutand succesiunea sotiei uneia dintre acestea. Pe masuta de cafea din sufragerie era un radio de buzunar, Panasonic, cred, destul de vechi, care era inchis. Cu toate astea, din cand in cand mai auzeam cate un cuvant, doua, trei. Complet la intamplare, cateodata erau doar sunete, nici macar cuvinte intregi. El era inchis in rest. Zgomotele erau foarte rare cand am ajuns eu, dar pe masura ce stateam, deveneau mai dese. Apoi am inceput sa aud zgomote ca niste pasi, venind de la etaj. Mentionez ca eram intr-o casa veche intr-o zona cu mult trafic. M-am speriat un pic si am mers sa stau pe balcon cu rudele mele. Zgomotele au continuat cu aceeasi frecventa, apoi s-au oprit. Una dintre rude chiar mi-a spus ca aude cainele latrand noaptea. Ce ar putea sa fie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer te cred, am avut si eu niste experiente mai paranormale, dar nu m-i s-a intamplat nimic rau..Probabil sunt un fel de coincidente sau doar n-i se pare.

1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Interesant ce spui! esti singura persoana care poti investiga ce se intampla, doar daca reusesti sa excluzi iluziile produse de propriul subconstient. SUCCES!