| anonim_4396 a întrebat:

Ceva remedii pentru plictiseala?batting eyelashes
In plus e o vreme de c**** si am stare aiurea...

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Eu zic ca ai putea sa folosesti acest timp ca sa-ti repari ceva la pc... ceva ce stricat... ceva ce nu merge... tongue
Shin

17 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Vreme de c? Wow, eu ador vremea asta. Cel putin in Bucuresti ploua frumos tare. Chiar acum ma echipez sa ies afara, n-am mai stat demult intr-o ploaie de vara. Si pe vremea asta poti face multe lucruri. Pe mine unul ma linisteste, ma calmeaza, ma aduna. Sunt plictisit de atata soare si caldura. Mi se pare ceva mirobolant fenomenul picaturilor de ploaie si auzul caderii lor, cat si imaginea vizuala oferita. Vorba Ioanei, incearca o cartehee hee

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Vizioneaza un film, citeste o carte sau raspunde la intrebarile de pe TPU.winking
Gata cu plictiseala!winking

Shin
| Shin a răspuns:

Ahem...

Shin
| Shin a răspuns:

@Flav, ma uit de pe balcon si vad pe unu cum danseaza-n ploaie... Tu esti? laughing
Shin

| ioanaa a răspuns:

E adevarat ca si vremea e aiurea. Daca citesti ceva? Eu citesc cartea "Jeg", de Irvine Welsh. Sau poti incerca sa gatesti ceva. Eu asa fac cand ma plictisesc. Sau ma apuc de facut curat in birou si in cutiile unde tin tot felul de maruntisuri.

| Wtf9000 a răspuns:

Ehee, as avea eu un remediu pentru tine...

| raidu2004 a răspuns:

Eu cand ma plictisesc iau cate un film de comedie si imi revin imediat iti recomand: Road Trip, What.Happens.In.Vegas,College,wrongfully accused, etc. Daca tot plictisita ramai dupa filmele astea anuntama si vin eu sa te distrezlaughing

| sweetangeloana a răspuns:

Avand in vedere ca afara e o vreme nu ma buna de stat in casa si facut copii, numarat bani sau alte chestii... un film, un joc, somn.Pt "starea aiurea"recomand un prieten cu simtul umorului...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@sweetangeloana bani n'am de numarat... copii nu am cu cine acumlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@sweetangeloana -eu as avea totusi o completare la ceea ce ai spus tu:este o vreme de stat in casa si de facut copii, insa cu nevasta altuia. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Shin cred ca am rezolvat'obatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ Grim. oare ma gandesc la acelasi lucru ca si tine?laughing)
M'ai facut curioasalaughing)
@Flav Nu ploua... e doar foarte innorat si atat.
@raidu2004 ce idei ai?laughingDaca nu'mi plac filmele...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara-ti un vibrator ori citeste ocarte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am plictisi ma uit la un film

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joaca metin2...pe bune uiti de toate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miniclip.com big grin

| alex_5055 a răspuns:

Ai prieten daca nu combinate cu cineva si nu o sa te mai plictisesti iti garantez.