| FlorinCiokan a întrebat:

Ceva sfaturi pentru maine cand am Traseul Auto? In afara sa dau spaga la politist laughing))

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fara spaga si mananca fasole dimineata, asa cu 3 basini trase nici parcare nu iti zice sa faci si te bifeaza admis

| OldSoul a răspuns:

Sa tragi de timp...

| FlorinCiokan explică (pentru OldSoul):

Cum sa fac asta si cum m-ar ajuta?

| OldSoul a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Cum sa o faci, e simplu, mergi undeva pe la 35km/h, in apropiere de treceri de pietoni incetinesti, asemenea si in interesectii si in sensurile giratorii, iar cand opresti sa te asiguri, te uiti si tu in stanga in dreapta in oglinzi tot asa lejer, nu te grabesti.
Cum te ajuta... Este simplu.
La traseu ai un timp minim pe care trebuie sa-l ai, scopul tau e sa conduci cat mai putini km, cu cat te grabesti, cu atat timp vei parcurge o distanta mai mare, deci tot odata cu atat ai mai multe sanse sa gresesti.
Cred ca ai inteles secretul.
PSbig grinaca cineva iti face semn ca te lasa sa treci, intreaba examinatorul daca-ti da si el voie.

| Florentina9210 a răspuns:

Sa pui mana sa inveti si sa lasi ''spaga''. Ca tu dai banul si cand iesi pe autostrada faci accident, ca nu ai bagat la cap semnele de circulatie, si nu sunt putine!