| Shopiaalin a întrebat:

Cine a citit cartile the vampires diaries? sau cel putin stie cu cine o sa ramana Elena la sfarstitlaughing
sorry, sunt prea curioasalaughing
multumesc. Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Ramane cu amandoi tu trebuie sa iti formezi o imagine si sa alegi singura cu cine va ramane cu adevarat.Nu moare nimeni desii pe parcurs au tentative sa moara.

2 răspunsuri:
| LadyAdda a răspuns:

Cartile care au fost cu revista sunt 4... dar mai este si volumul 5 si mai trebuie sa apara si vol 6 si 7.deci mai trebuie sa astepti sa afli.

| LadyAdda a răspuns:

Oricum actiunea din cartea este diferita fata de cea din film