| lorrena97 a întrebat:

Buna pentru cei care au citit cartile The vampires diaries cum se termina... Elena cu cine ramane Doman sau Stefan? ca nu mai am rabdare; X

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

...Raman cu Damon... Sper sa citesti cartile sau sa te uiti macar la serial. Funda?

12 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Du-te pe vplay -> colectie -> si o sa gasesti toate sezoanele din The vampires diaries.Si asa vei putea da la ultimu episod din ulimtu sezon si vei vedea cu cine ramane.

p.s-trebuie sa faci cont si apoi e totu foarte simpluuuuu

| lorrena97 explică (pentru LoOvE):

Cum sa vad ultimul episod din acest sezon daca el inca se filmeaza...

| MeGustaaaaa a răspuns:

Salut.Eu am primit cartile de Craciun si le-am citit.Iti spun ca pana la sfarsit, se vor intampla multe intamplari interesante.Nu-ti voi spune cu cine ramana pentru ca as strica doata "distractia", asa ca mai bine citeste in continuare. Apropo, eu am primit cartile deci nu stiu cat costa...Imi poti spune cat costa cartile?

| lorrena97 explică (pentru MeGustaaaaa):

Nu stiu cat costa dar nu -mi permit sa le cumpar.asa ca te rog spune-mi puppy dog eyes

| lorrena97 explică (pentru MeGustaaaaa):

Ma uit la serial si il ador :X

| MeGustaaaaa a răspuns (pentru lorrena97):

Pe ineternet? Bravo tie... Funda la al 2-lea raspuns?

| MeGustaaaaa a răspuns (pentru lorrena97):

Mersi de funda! Vizionare placuta!

| lorrena97 explică (pentru MeGustaaaaa):

N-ai pentru ce!

| MeGustaaaaa a răspuns (pentru lorrena97):

...Raman cu Damon... Sper sa citesti cartile sau sa te uiti macar la serial. Funda?

| teodora555 a răspuns:

Ramane cu Damon, fundita, am fost singura care ti0am spus

| Konica a răspuns:

Nici eu nu mai am rabdare laughing

| Konica a răspuns:

Cartea e diferita de serial.

| lorrena97 explică (pentru Konica):

Nu conteaza ma car sa stiu din carticum se termina