| anonim_4396 a întrebat:

Cine a fost in Germania sau intr'o tara la munca? cum ai fost primit, cum ai fost platit, cum se comporta sefu' cu tine?

2 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Am fost eu in Italia si a fost foarte ok.

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Nu am fost plecat, dar am o matusa in Germania, e super acolo, cica...toti se comporta frumos, respectuos, se ajuta unii pe ceilalti, etc..CIVILIZATIE!

Germania e tara nr. 1 Europeana la acest capitol, si multe altele! happy

Se merita si in Anglia, am prieteni acolo! Insa nu in Italia, Spania, Portugalia, sunt tari ceva gen Romania!

Bafta bro