| asasaasa a întrebat:

Cine a inventat casatoria? e ceva crestin sau religios?

7 răspunsuri:
| asasaasa explică (pentru thewomaninwhite):

Nu mi ai raspuns la intrebare nu vreau copy paste din vreo prostie din asta religioasa vreau sa stiu daca e ceva bazat pe legi sau pe religie, cand s a intamplat prima oara si de ce?

| thewomaninwhite a răspuns (pentru asasaasa):

Prima oara s-a intamplat cand dumnezeu a creat-o pe eva ca adam sa nu fie singur in eden

| asasaasa explică (pentru thewomaninwhite):

De unde stii? de ce crezi in Dumnezeu si astfel de prieteni imaginari? ce inel i a dat, era din aur sau argint?

| thewomaninwhite a răspuns (pentru asasaasa):

Hai omule lasa-ma cu intrebari stupide de genul asta crede ce vrei in continuare ca n-am de gand sa-ti fac teoria chibritului fiecare cu religia si credinta sa

| asasaasa explică (pentru thewomaninwhite):

Draga fetota mai stupid decat ceea ce ai spus tu ca prima casatorie a avut loc intre adam si eva, un lucru mai stupid decat asta nu mi a fost dat sa aud in viata mea si sper sa nu mai am parte de astfel de 'surprize'... daca nu stii sa raspunzi la intrebare, mai bine nu mai scrii decat sa aberezi si sa indobitocesti pe oricine citeste ce ai scris

| thewomaninwhite a răspuns (pentru asasaasa):

Mda mi-a fost mila de tine ca am vazut ca nu ti-a raspuns nimeni la intrebarea ta asa aiurea