| acerr a întrebat:

CINE A RAS AZI?
Macar o data sau de mai multe ori?
Eu putin la o gluma, dar as vrea sa rad vreo 2 minute. Help

4 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Și eu vrau să râd.

Să începem cu un demo: Ce sunt meridianele?
Meridianele: bretelele globului pământesc, să nu-i cadă ecuatorul în vine.
·Ce isi ureaza persoanele singure de Valentine’s Day?
- "O Zi a Independentei fericită!"
Trei bărbaţi vorbesc despre cadourile pe care le-au luat soţiilor de Valentine’s Day:
1. Cadoul meu ajunge la o suta în 8 secunde. I-am luat un Porsche.
2. Ce i-am luat eu ajunge la o sută în cinci secunde. I-am luat un Ferrari.
3. Ce i-am luat eu ajunge la o sută într-o secundă. I-am luat un cântar.
Invatatoarea cere clasei sa scrie un eseu despre un eveniment neobisnuit intamplat saptamana trecuta.
Bula scrie "Saptamana trecuta tata a cazut in puţ".
-Dumnezeule!, spuse invatatoarea. Si acum e bine?
-Trebuie sa fie, raspunse Bula, ieri a incetat sa mai strige dupa ajutor.
- Dragul meu, ştii ce citesc în ochii tăi?
- Ce iubito?
- Că vrei să te căsătoreşti cu mine…
- Analfabeto!

| Henrypericolpublic a răspuns:

Am ras azi mult...
Petrecere împreună cu familia și prietenii.

| acerr explică (pentru Henrypericolpublic):

Super!
rasul te bine dispune in toate sensurile,