| VoiceWithin a întrebat:

Cine are nokia 5200? vreau sa pun parola la fisierul cu poze dar nu stiu cum, si cum sa scot parola dupa aceea?

1 răspuns:
| radu a răspuns:

Am avut eu si am uitat cum am pus dar nu-ti pune caci daca vrei sa o scoti trebuie sa formatezi cardul. eu asa mi-am stricat un card de 2GB uitasem parola caci daca vroiam de pe tel meu sa intru numi trebuia parola dar daca puneam in alt tel imi zicea sa scriu parola asa ca te sfatuiesc sa nu-ti pui.