| Elena_Carmen_1963 a întrebat:

Cine are Samsung galaxy J7(2016)-108? Am achizitionat acest telefon la inceputul lunii decembrie si nu sunt multumita de difuzor, in timpul convorbirii se aude slab, distorsionat cu interferente. Si sunetele din sistem sunt de asemenea foarte slabe. V-ati lovit de aceste probleme?

2 răspunsuri:
| CristianAndrei2016 a răspuns:

Nu, nu am avut aceste probleme cu el, telefonul merge foarte bine, probabil al tau este cu defect de fabricatie si trebuie trimis la reparat.

| Elena_Carmen_1963 explică (pentru CristianAndrei2016):

Multumesc, deja l-am trimis la Service-return Baia Mare, nu prea am incredere in ei, dar n-am avut de ales.