| Ralucutzaaa_7538 a întrebat:

Cine crede ca ar mai putea exista o alta lume dincolo de cea care o traim noi?

2 răspunsuri:
| Done_Diana_Corina_1997 a răspuns:

Din cate stiu si am citit niste fizicieni au reusit sa comunice prin sateliti cu alte persoane.cica,nu stiu cat de adevarat e, dar totusi nu cred ca suntem singurii din aceasta lume.nu cred ca exista nici un singur univers ci poate miliarde...doar Dumnezeu stie ce se afla in acest...cosmos.incearca sa te documentezi dupa site-uri